Menü Kapat

Gerekli belgeler

Tüm ülkelere Vize başvurusu için profesyonel ekibimizden destek alın. Başvurunuzu bir tıkla online yapın, sürecinizi online takip edin.
vizeislemlerierkan.com ile Tüm ülkelere Vize başvurusu çok kolay!

Tüm ülkeler seyahati için Tüm ülkeler vize başvurusu yapmak isteyen Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ülkeye giriş yapabilmeleri için Tüm ülkeler vize müracaatında bulunmaları gerekmektedir.

Hususi(Yeşil) Pasaport, Hizmet(Gri) Pasaportu ve Diplomatik (Siyah ve Kırmızı) Pasaport Hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için Tüm ülkeler vizesi başvurusundan muaf tutulmaktadır

Uzun süreli vize başvuruları direkt olarak Tüm ülkeler Konsolosluğu ya da Tüm ülkeler Büyükelçiliğine yapılmaktadır. 90 güne kadar olan vize başvuruları Tüm ülkeler Konsolosluğunun yetkilendirmiş Tüm ülkeler’ya seyahat etmek isteyen kişiler 90 güne kadar olan seyahatleri için Tüm ülkeler Schengen Vizesi, 90 günden fazla olan seyahatleri için ise Tüm ülkeler Ulusal Vizesi başvurusu yapmalıdır.

vizeislemlerierkan.com – Dünya’da 60’dan fazla ülkede 300’den fazla ofisi bulunan HIS Travel iştirakı olarak, tüm dünya ülkeleri ile birlikte Tüm ülkeler Vizesi için de başvurularınızı yapabileceğiniz bir vize danışmanlık şirketidir. Web sitemizden Tüm ülkeler Vizesi için Gerekli Evrakları öğrenebilir, Tüm ülkeler Vizesi için Online Başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz ile birlikte sizin için açılacak olan vizeislemlerierkan.com Online Hesabınız üzerinden, Tüm ülkeler Vizesi başvuru evraklarınızı bize iletmeden önce, doğruluklarını teyit edebilmek adına görsellerini yükleyebilir, Tüm ülkeler Vizesi Başvuru sürecinizi 7/24 izleyebilirsiniz.

Schengen bölgesi ülkeler arasında yer alan Tüm ülkeler da, diğer üye ülkeler gibi iki tür vize ile ülkeye giriş imkanı sunmaktadır.

Kısa Süreli Vize (C): 20 güne kadar olan turistik ve 90 güne kadar olan aile-akraba-arkadaş ziyaretleri, yine aynı süre zarfında gerçekleştireceğiniz kurs, staj, eğitim amaçlı başvurular, iş ziyaretleri, fuar ve konferans etkinlikleri gibi amaçlarla Tüm ülkeler’ ya giriş yapmak istediğinizde standart kısa süreli vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ulusal Vize (D): 90 günden daha fazla süre ile Tüm ülkeler’ da bulunmanız gerekiyorsa ulusal vize statüsünde başvuru yapmalısınız. Uzun süreli eğitim, iş, aile birleşimi gibi konular söz konusu olduğunda ulusal vize ile Tüm ülkeler’ ya giriş yapmanız, ve işlemlerinizi İDATA dışında, konsolosluk ile yürütmeniz gerekmektedir
Seyahat tarihinizden 90 gün önce vize başvurusunda bulunma hakkına sahipsiniz. Belirlemiş olduğunuz tarihte seyahat edebilmeniz için; özellikle turizm sezonlarında yaşanan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak, en az 45 gün önce vize başvuru işlemlerinizi başlatmanız önerilmektedir.
90 güne kadar olan turistik ve ziyaret vizesi başvurularınız genellikle ortalama 5 ile 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre zarfında konsolosluklar ek belgeler ve mülakat yolu ile görüşme talep etme hakkında sahiptir. Ayrıca yoğun seyahat dönemlerinde konsoloslukların yaşadığı yoğunluk da göz önünde bulundurulmalıdır.

Tüm ülkeler dil okulları için EduGate Yurtdışı Eğitim Danışmanlığından destek alabilirsiniz.

Tüm ülkeler Vizesi Başvurusu için başvuru sürecinizi başlatmak için hemen Tüm ülkeler Vizesi Başvuru Formu bağlantımızdan formu doldurun ve vizeislemlerierkan.com hesabınızı oluşturun.