Menü Kapat

Hizmetler

Vize

 

Mükemmel vize desteği arayışınız, hızlı ve kusursuz bier şekilde sona eriyor. Seyahatlerinizi planlarken vize engeline takılmayın, uzun ve kısa süreli vizelerden , bir ve çok girişli vizelere kadar, ister tek kişi ister toplu vize başvurularınızda dünyanın her ülkesine seyahatinize uygun vize almanızı sağlıyoruz. Şirketiniz İstanbul içinde ise vize evraklarınızı yerinizden teslim alıyoruz. Easy Vize size ayrıcalıklı vize işlem hizmeti sunmak için uzman ekibi ile bir telefon uzağınızda.

Oturum

 

        özellikle Türkiye’de yaşayan veya yaşamak isteyen yabancılara vize, oturma izni, çalışma izni, eğitim, sağlık, sosyal güvenceler gibi yasal konularda danışmanlık vermekteyiz.
        Yılların deneyimiyle   alanında uzman avukat, göç ve vize danışmanlarından oluşan  profesyonel ekiple hizmetine devam etmektedir.

Sağlık

 

 Hizmet vereceğimiz sağlık alanlarını titizlikle seçerek en başarılı sağlık kuruluşları, doktorlar ve klinikler ile anlaşmalarımızı sağladık. Alanında deneyim sahibi ve en önemlisi her bir hasta ve hasta yakınına ayrı değer veren ailemizle birlikte başarılı adımlar atan bir kuruluş olduk.Hasta ihtiyaçlarını anlayıp her zaman ulaşılabilir durumda olan ekibimizle, tıbbi teknolojisi en üst düzey tesislerde en güncel ve başarılı tedavileri sunuyor, tedavi sonrası takip ve destek ile tüm süreçte misafirlerimizi asiste ediyoruz. 

Sigorta

 

30 yılı aşkın süredir, seyahat konusundaki birikimlerini   müşteri memnuniyetini esas alan, yeni nesil bir sigortacılık anlayışı ile çalışmalarını yürütmektedir. Müşterilerinin sigortacılık konusundaki ihtiyaçlarına, uzman kadrosu ve en ileri teknolojik altyapısıyla hızlı ve etkin çözümler sunar. Farklı sigorta şirketlerinin ürünleri hakkında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir ve müşterisinin karşılaştırma yapmasını sağlayarak ihtiyaç ve beklentisine en uygun ürünü satın almasını sağlar.

 

Kurumsal

 ihtiyacınıza göre hızlı ekonomik ve güvenli seyahat etmenizi sağlarken zamanınızı doğru kullanmanıza ve ana hedefinize odaklanmanıza yardımcı olur. Seyahatleriniz için gereken tüm detayları 7/24 sağlayabileceğiniz seyahat danışmanları ile planlar ve yönetir.

 

Hotel

 

Hedefimiz her destinasyona yüzlerce otel sunmak değil, en zor dönemlerde bile size en uygun fiyatlar ile az sayıda iyi seçilmiş ve Pandemi sonrasında en güvenli oteli bulmak.